موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه کرمانشاهموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه کرمانشاه
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

 

در سال ۱۳۹۳ همزمان با اتمام ساخت و تکمیل مراکر فرهنگی ورزشی و توانبخشی در برخی از استانها از جمله استان کرمانشاه و ضرورت واگذاری مدیریت این مراکز به یکی از واحدهای تابعه، بر اساس نظر شورای معاونین بنیاد و دستور ریاست عالی بنیاد شهید و امورایثارگران مقرر گردید، از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۳ بهره­‎برداری از مراکز فوق پس از افتتاح به عهده موسسه ایثار واگذار شود که با الحاق این مراکز به موسسه ایثار موسسه جدیدی تحت عنوان «موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار» تشکیل گردید.

مراکز و امکانات شعبه کرمانشاه

 • این مرکز با ارائه خدمات فیزیوتراپی و کاردرمانی در کرمانشاه مشغول فعالیت است.

  درمانی و توانبخشی

 • سالن های ورزشی شهداء مرصاد دارای سالن تیراندازی؛ بدنسازی؛ بدمنتون و همچنین زورخانه؛ سالن ورزشی چند منظوره شهدای بازی دراز دارای زمین استاندارد(فوتسال، والیبال، بسکتبال) سکوی تماشاچیان به ظرفیت ۷۰۰ نفر و ستخر میلاد در فضایی زیبا و شیک دارای دو استخر بزرگ و کودک، جکوزی آب گرم و سرد، سونای بخار و خشک، رختکن و بوفه، سیستم آبدرمانی با سه وان استاندارد، جک.زی سرد و گرم مخصوص جانبازان، سونای بخار و خشک با درب اتوماتیک ویژه جانبازان در حال فعالیت است.

  استخر و سالن‌های ورزشی

 • تالار عطر زیتون در فضایی زیبا در دو طبقه با ظرفیت ۷۰۰ نفر و با پذیرایی انواع غذاهای ایرانی؛ پارکینگ اختصاصی ، جایگاه عروس و داماد و سفره عقد در حال ارائه خدمات می‌باشد. همچنین سالن همایش شهدا با امکاناتی نظیر ظرفیت ۱۴۴ صندلی، سیستم تصویربرداری با ۳ دوربین ثابت،ویدئو پروژکشن و پرده نمایش در حال فعالیت می‌باشد.

  تالارهای پذیرایی و سالن‌های همایش و کنفرانس

 • مهمانسرای زیتون دارای ۳۸ سوئیت دو تخته و سه تخته جمعاً ۱۲۰ نفر، امکانات مدرن و رفاهی خوب در هر سوئیت(ال سی دی، یخچال، کمد، سرویس های بهداشتی و حمام، سیستم گرمایشی و سرمایشی مرکزی) لابی با فضای مناسب، پارکینگ اختصاصی، نمازخانه مجهز و بزرگ است.

  هتل‌ها و اقامتگاهها