شنبه ۰۷/۱۰/۹۸ با حضور مهدی ایزدی معاون حقوقی و پارلمانی بنیاد و محمدرضا پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه ایثار مراسم تودیع و معارفه رئیس قدیم و جدید موسسه ایثار در سالن اجتماعات ساختمان اداری بنیاد شهید کرمانشاه برگزار شد.

در این مراسم فرهاد نامدارپور به عنوان سرپرست جدید موسسه ایثار کرمانشاه معرفی و از زحمات کورش بهرامی با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه ایثار نیز ضمن قدردانی از زحمات همکاران این حوزه اظهار داشت: در طی سالهای اخیر موسسه ایثار با تغییر استراتژیک سعی برآن داشته که تمامی هزینه های موسسه را از محل درآمد خود تامین و مازاد آن را نیز به حساب بنیاد شهید و امور ایثارگران واریز کنند.

مدیر عامل موسسه ایثار ادامه داد: ما در پی آن هستیم که در این مجموعه خدمت رسانی به ایثارگران و هر آنچه را که در توان داریم در اختیار عزیزان جانباز و ایثارگر قرارداده و وظیفه خود را به نحو مطلوبی به انجام رسانیم .

وی سپس با اشاره به این مطلب که از لحاظ قانونی موسسه ایثار متولی آسایشگاه و توانبخشی زیر مجموعه موسسه ایثار محسوب نمی شود اظهار داشت: در هیچ کجای کشور موسسه ایثار متولی آسایشگاه جانبازان نمی باشد.

پورحاج رضایی سپس به دو طرح نصر و محسنین اشاره کرد و خاطر نشان کرد: این طرح هایی است که به تازگی توسط این حوزه برقرار شده و وظیفه آن ایجاد فرصتی مناسب در جهت بهره مندی جانبازان عزیز و خانواده های آنان از موسسات ایثار و بهره مندی از خدمات رایگان این موسسات می باشد .