• مهدی ایزدی معاون حقوقی و پارلمانی بنیاد شهید به همراه محمدرضا پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه ایثار در سفر خود به کرمانشاه با حضرت آیت اله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.
  • 7auu_00.jpg
  • در این نشست آیت اله علما ضمن قدردانی از زحمات بنیاد شهید . اظهار داشت خانواده های ایثارگران سرمایه های انقلاب هستند و ما وظیفه تکریم و تجلیل از این عزیزان را داریم .آیت اله علما گفت: ما باید آنچه را که در توان داریم در خدمتگذاری به این ازیزان به کارگیریم و به فرمایش امام راحل (ره) ایثارگران ولی نعمت ما هستند چرا که ایثارگران در داخل و خارج از کشور اعتبار نظام و کشور هستند . نماینده ولی فقیه در استان افزود: دولت و مسئولین کشور جایگاه خود را به اعتبار و برکت ایثارگران به دست آورده اند لذا خدمت به ایثارگران افتخار بزرگی برای همه خدمتگزاران صدیق به نظام اسلامی است . وی در ادامه از زحمات خادمان شهدا قدردانی کرد و این خدمات را در راستای خدمتگزاری به انقلاب و نظام عنوان کرد.
  • در ابتدای این دیدار مهدی ایزدی معاون حقوقی و پارلمانی بنیاد شهیدد . ضمن ابلاغ سلام حجت اسلام والمسلمین شهیدی معاون رئیس جمهورو ریاست عالی بنیاد گفت: هدف از حضور در استان کرمانشاه بررسی وضعیت آسیشگاه جانبازان استان کرمانشاه و همچنین وضعیت درمانی جامعه ایثارگری استان است .
  • معاون حقوقی و پارلمانی بنیاد مرکز افزود: اولویت امروز بنیاد مسئله اشتغال و درمان ایثارگران است که با تمهیداتی که در نظر گرفته شده است امروز مسئله درمانی جامعه ایثارگری برعهده بنیاد گذاشته شده و در حال حاضر و ماهیانه مبلغی بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان در این خصوص پرداخت می شود.
  • وی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله بیکاری در سطح کشور اشاره کرد و افزود: علیرغم مشکلاتی که در این خصوص در سطح کشور با آم مواجه هستیم بحمدالله وضعیت ایثارگران استان کرمانشاه از این نظر در سطح کشور در جایگاه مطلوبی قرار دارد .
  • ایزدی در پایان ضمن تقدیر از عملکرد مناسب بنیاد در به انجام رسانی طرح سپاس ، خواستار توجه بیش از پیش مسئولین در تکریم و تجلیل از جامعه ایثارگری استان کرمانشاه شدد.