دکتر صحرانورد مدیر برتر موسسه در سال ۹۷،مدیریت شعبه بوشهر را به حیدری واگذار کرد.

 

صبح روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸ در جلسه شورای استانی موسسه ایثار بوشهر مراسم تودیع و معارفه مدیر سابق و جدید آن موسسه برگزار شد.
در طی سفری که مهندس پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه به همراه میرزا مدیر کل حراست به استان بوشهر داشتند، این مراسم تودیع و معارفه انجام شد.
جسله راس ساعت ۸:۱۵ با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز و در ابتدا حجت الاسلام تشکری، مدیرکل بنیاد شهید استان بوشهر ضمن تشکر از حضور مدیرعامل و مدیر کل حراست موسسه و مدعوین حاضر جلسه در مورد وضعیت فعلی ارائه خدمات به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و همچنین مشکلاتی که در حوزه توانبخشی جامعه هدف وجود دارد، مطالبی را عنوان کرد.
وی در ادامه ضمن تاکید بر استفاده حداکثری از منابع موجود در استان از زحمات بسیاری که دکتر صحرانورد برای جامعه معزز ایثارگری و راه اندازی موسسه ایثار در این استان را کشیده اند، تقدیر و تشکر کرده و برای حیدری مدیر جدید موسسه ایثار بوشهر آرزوی موفقیت نمود

در ادامه جلسه حقیری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید استان، نگهبان معاون بهداشت و درمان و دشتی ریئس حراست اداره کل بنیاد شهید استان، سخنانی رادر این رابطه ایراد ،و پیشنهاداتی ارائه نمودند.
در این جلسه دکتر صحرانورد نیز از مدیر عامل، اعضای شورای استانی و تمام کسانی که در این مدت به رشد موسسه ایثار در استان کمک کردند، تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه جلسه مهندس پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه، پس از تبریک سال نو و آرزوی موفقیت، برای حیدری مدیریت جدید و همچنین با اشاره به مقام آوردن دکتر صحرانورد در بین مدیران ایثار در سال گذشته و تلاشها ی فراوان ایشان در طول دوره خدمت ، از ایشان تشکر و قدردانی و ابراز امیدواری کرد که شعبه ایثار بوشهر در سال پیش رو با عنایت حق تعالی به شرایطی برسد تا اکثریت جامعه معظم ایثارگر و بنیاد شهید از مزایای آن بهرمند شود.
وی با اشاره به رضایت ۸۳ درصدی آخرین نظرسنجی ارائه خدمات از جامعه هدف و عموم بهره مندان درسال ۱۳۹۷، را رضایت بخش دانست و افزود مدیران ایثار از ورود به مسائل سیاسی در محیط کار پرهیز کرده و با تلاشی که مدیر جدید خواهد داشت، با همکاری بخش خصوصی و سرمایه گذاری در فاز فرهنگی ورزشی ،موسسه ایثار بوشهر هر چه سریعتر راه اندازی شود.
مدیر عامل موسسه سخنان خود را ،با بیان این موضوع به پایان رساند، که دکتر صحرانورد از این پس به عنوان عضو شورای استانی در موسسه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
در پایان حیدری مدیر جدید ایثار بوشهر سخنان خود را با اشاره به سخت بودن کار در وضعیت کنونی کشور آغاز کرد،و ضمن تشکر از زحمات دکتر صحرانورد، ابراز امیدواری کرد تا جانشین خوبی برای ایشان باشد و بتواند با کمک اعضای شورای استانی به اجرای سیاستهای موسسه عمل کرده و با ارائه خدمات بهتر ،بتواند رضایتمندی جامعه ایثارگری را حاصل نماید.